طراحی و توسعه وب


طراحی و توسعه وب‌سایت

راهکارهای جامع مبتنی بر وب‌سایت

امروز اهمیت حضور در وب و تاثیر آن در ارتقا کسب و کار بر هیچ کس پوشیده نیست. وب‌آلفا با پشتوانه چندین سال تجربه خود در زمینه طراحی و توسعه وب سایت با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی و توسعه راهکارهای مبتنی بر وب با کیفیت بالا و قیمت مناسب به ارائه خدمت مرتبط میپردازد.
وب آلفا همواره با به‌کارگیری استانداردهای جهانی در طراحی و پیاده سازی وب سایت و با بکار گیری از جدیدترین تکنولوژی های توسعه وب می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریان خود را به صورت قابل ملاحظه‌ای ارتقا دهد.

طراحی و توسعه وب‌سایت استاتیک و داینامیک

طراحی سایت با آخرین تکنولوژی های روز منطبق با مرورگرها و دستگاه‌های گوناگون. اجرای و پیاده سازی سایت پویا با زبان های برنامه نویسی PHP و ASP با استفاده از بروزترین معماری‌های برنامه نویسی.

طراحی و توسعه قالب

طراحی و پیاده سازی پوسته برای سیستم های مدیریت محتوا مختلف از جمله وردپرس با بروزترین تکنولوژی‌ها و به صورت بهینه با کمترین سربار ممکن در پیاده سازی.

بهینه سازی برای موتور های جستجو (SEO)

بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو جهت افزایش رتبه وب سایت. بهینه سازی کدهای برای موتورهای جستجوگر و بررسی راه کارهای بالا بردن رنک سایت.

تبدیل PSD به HTML

تبدیل طراحی‌ PSD به قالب HTML با توجه به امکانات ظاهری درخواستی شما و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها از جمله HTML5 و CSS3.